Pagina este in constructie. Deschidem in curand!


Cristian Giurgiu – Director Vanzari Auto Rulate
0757.255.755
E-mail: cristian.giurgiu@serus.ro

Show-room Bucuresti:

Bogdan Oancia - Consilier vanzari auto rulate
0720.344.544
E-mail: bogdan.oancia@serus.ro

Adrian Comaneci - Consilier achizitii auto rulate
0740.121.473
E-mail: adrian.comaneci@serus.ro

Show-room Chiajna:

Stefan Predica - Consilier vanzari auto rulate
0756.069.222
E-mail: stefan.predica@serus.ro

Mihai Iacob – Consilier vanzari auto rulate
0740.161.677
E-mail: mihai.iacob@serus.ro

Show-room Ploiesti:

Daniel Mares - Consilier vanzari auto rulate
0746.207.494
E-mail: daniel.mares@serus.ro